• PRESSROOM
  • Mass-media about us

ТОРГІВЛЯ ГУМАНІТАРКОЮ СЯГАЄ МАСШТАБІВ КАТАСТРОФИ, - КЕРІВНИК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

Після публікації «Главкому» про махінації з гуманітаркою у Мінсоцполітики в редакцію звернувся засновник одного із благодійних фондів

СБУ та прокуратура влаштували політичне переслідування низки благодійних організацій. Це стверджує Денис Шевченко, засновник БФ «Фармварта» у коментарі до статті «Главкому» «Гуманітарна катастрофа в уряді Гройсмана. Хто торгував допомогою для України». Разом з тим, він зазначає, що на цьому полі останнім часом і справді існує низка «благодійних» структур, завдяки яким «факти незаконного використання гуманітарної допомоги сягають масштабів катастрофи». Нижче ми наводимо повний текст коментаря Дениса Шевченка.

Continue Reading

ДЕНИС ШЕВЧЕНКО: «СБУ АБО ПРОКУРАТУРА ДО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ФАРМВАРТА» ЗА ДОКУМЕНТАМИ ТА ПОЯСНЕННЯМИ НЕ ЗВЕРТАЛИСЯ»

Генеральною прокуратурою України спільно з Національною поліцією України проведено обшуки в Міністерстві соціальної політики України. Ця новина наразі широко поширилася у ЗМІ. На сайті ж відомства серед іншого повідомляється наступне: «28.09.2017 р. Управлінням Генеральної Прокуратури України з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями розслідується кримінальне провадження відносно службових осіб Міністерства соціальної політики України за фактом сприяння ними керівникам комерційних структур у здійсненні незаконного імпорту товарів на територію України без сплати податків та обов’язкових платежів до державного бюджету. На теперішній час досудове розслідування триває, з метою повного та всебічного дослідження обставин вчинених правопорушень проводяться необхідні слідчі дії».

Continue Reading

Роман Мацола та «Фармварта» передали ліків на 1,5 млн. гривень (відео)

Медзаклади Хмельницька, Славутчини, Шепетівщини та Полонщини отримали безкоштовні ліки від благодійників.

У понеділок 15 травня засновник громадської організації «Інститут солідарності громад», народний депутат України Роман Мацола та засновник Благодійного фонду «Фармварта» Денис Шевченко привезли в Хмельницький обласний онкодиспансер та районні лікарні Славутського, Шепетівського та Полонського районів безкоштовні препарати.

Continue Reading

Акція «Здоровий шлунок» досягла зони АТО

Переможець національного конкурсу «Благодійна Україна-2016» в номінації «Благодійність в охороні здоров’я» Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» передав більше 2 000 упаковок пробіотика «Лактовіт форте» для потреб особового складу ЗСУ. Вони були доставлені координаторами волонтерської групи «ЧАС ЗМІН» Костянтином Климчуком та Тетяною Виговською безпосередньо в зону ведення бойових дій на Сході України в Донецькій і Луганській областях.

Continue Reading

Передача противоопухолевых препаратов Национальному институту хирургии и трансплантологии им. Шалимова

В рамках Всеукраинской акции "Переможемо рак разом" вместе с представиелями народного депутата Романа Мацолы, который активно просил Фонд поддержать одно из лучших и уникальных лечебных учреждений страны, БФ "ФАРМВАРТА" передал противоопухолевые препараты и антибиотики на сумму более 200 тыс. грн. в коммерческих ценах.

Continue Reading

PHARMVARTA

Guarding the people’s health

21, of. 1-A, Pushkinskaya St., Kiev 01004
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Яндекс.Метрика
© 2015 Pharmvarta. All rights reserved.