• Пресс-рум
  • Дайджест фармновостей
  • Впровадження електронних медичних карт буде розпочато в 2016 р. — Олександр Квіташвілі

Впровадження електронних медичних карт буде розпочато в 2016 р. — Олександр Квіташвілі

За словами Олександра Квіташвілі, міністра охорони здоров’я України, за фінансової підтримки Світового банку з наступного року в Україні розпочнеться впровадження проекту з електронних медичних карт і реєстрів пацієнтів. Так, у клініці Державного управління справами (ДУС) функціонує електронна інформаційна система, яка об’єднує 13 медичних закладів ДУС і 40 тис. пацієнтів.

«Це ідеальна система, яка зможе працювати по всій країні. І мені дуже приємно, що таку велику роботу вже виконано і в принципі вона демонструє все те, що ми хочемо зробити в реформуванні охорони здоров’я, — зазначив міністр. — До електронної медичної карти вноситься вся інформація про діагноз і лікування пацієнта на первинному та вторинному рівні надання медичної допомоги. І, що найголовніше, у неї вже включено всі розцінки, усю витратну частину. Пацієнт бачить не лише роботу лікаря, але й скільки було витрачено на процедуру».

Такі «оазиси», де електронну систему супроводу пацієнта вже побудовано на 100%, є також у Полтаві, Кіровограді, Херсоні, але вони поки не об’єднані між собою.

Нагадаємо, що 15 червня 2015 р. набув чинності проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», на впровадження якого Світовим банком передбачено позику в розмірі 214,73 млн дол. США. Перший компонент проекту передбачає удосконалення надання медичних послуг населенню у 8 областях України, другий — роботу МОЗ у тому числі й за таким напрямком, як запровадження електронної системи охорони здоров’я та інформаційних систем. Зазначимо, що Положення про електронний реєстр пацієнтів було затверджено постановою КМУ від 06.06.2012 р. № 546.

Источник: apteka.ua

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.