Тимчасове обмеження поставок в Україну вакцин родини Інфанрикс™

Як повідомляє ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» (GSK Україна), що у зв'язку з підвищеною глобальною потребою у вакцинах, що містять кашлюковий компонент, та обмеженістю виробничих потужностей, наявне на сьогодні та надалі прогнозується тимчасове обмеження поставок в Україну вакцин, що містять кашлюковий компонент, родини Інфанрикс™ виробництва компанії «ГлаксоСмітКляйн Біолоджикалз С.А.» на період:

  • Інфанрикс Гекса™ (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції типу b, гепатиту В) – щонайменше до грудня 2016 року;
  • Інфанрикс IPV™ (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту) - щонайменше до грудня 2016 року;
  • Інфанрикс™ (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку) – січень-квітень та серпень – грудень 2016. У період квітень-серпень 2016 на ринку буде присутня дуже лімітована кількість. Відповідно, у наявності така вакцина може бути лише в окремих приватних клініках та аптеках.

Наголошуємо на тому, що обмеження поставок розповсюджується як на забезпечення потреб загальнодержавної програми імунопрофілактики, так і на постачання у приватні клініки та аптеки. Крім того, орієнтовні строки можуть змінюватись, про що GSK Україна буде своєчасно інформувати спеціалістів охорони здоров’я та населення.

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до офісу компанії за контактним телефоном 044-585-51-85.

Запевняємо, що Компанія робить все можливе для збереження довіри до вакцинації, що необхідно для захисту населення від захворювань, що контролюються щепленням. Одним з останніх прикладів є запуск інформаційного ресурсу щодо інфекційних хвороб, які можуть бути попереджені вакцинацією, та з унікальним інструментом для розрахунку індивідуального графіку щеплення дитини – moi-privivki.com (Сайт http://moi‐privivki.com є власністю компанії ТОВ «АЙ ЕС ДІ ГРУП», розроблений за підтримки ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна).

Джерело: pharmnews.net

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.