• Пресс-рум
  • Дайджест фармновостей
  • Мінімізація антимонопольних ризиків у сфері діяльності фармацевтичних компаній

Мінімізація антимонопольних ризиків у сфері діяльності фармацевтичних компаній

П’ятнадцятого березня у Малій залі Колегії МОЗ України в рамках засідання експертної робочої групи з дерегуляції фармацевтичного напрямку відбувся Круглий стіл на тему: «Мінімізація антимонопольних ризиків у сфері діяльності фармацевтичних компаній».

У круглому столі взяли участь Олександра Павленко – Перший заступник Міністра охорони здоров’я України, провідні спеціалісти МОЗ, запрошені представники інших державних органів, фахівці, експерти та громадські активісти фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я України. На круглому столі виступив гість зі Сполучених Штатів Рассел Дамтофт – Асоційований директор Управління міжнародних зв’язків, Федеральна торгова комісія США, який розказав про правозастосовний досвід США у сфері антимонопольних правопорушень. Також пан Дамтофт говорив про адвокатування конкуренції у сфері фармацевтики та охорони здоров’я. Колегу підтримали Хасан Какая - експерт Фонду розвитку конкуренції з тематикою «Правозастосовний досвід країн Європи та Азії у сфері антимонопольних правопорушень». Олександр Мельниченко - Голова Правління Фонду розвитку конкуренції, торкнувся українських реалій. Темою його виступу були характерні антимонопольні ризики діяльності фармацевтичних компаній України, пов’язані з правопорушеннями у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання, антиконкурентних дій органів влади по відношенню до суб’єктів господарювання, недобросовісної конкуренції, зокрема, в частині неправомірного використання знаків для товарів і послуг, інших позначень.

Сергій Цівкач – член Експертної Ради Фонду розвитку конкуренції розкрив тему форми участі фармацевтичних компаній у формуванні конкурентної політики та розвитку антимонопольного законодавства, а також зниження ризиків діяльності фармацевтичних компаній шляхом запровадження та реалізації комплаєнс програм.

В ході подальшої дискусії учасники круглого столу змогли обмінятись досвідом та задати доповідачам цікаві і гострі питання.

Прес-служба pharmnews.net

Джерело: pharmnews.net

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.