• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • І знову для жителів Білоцерківщини медичні препарати від благодійників (відео)

І знову для жителів Білоцерківщини медичні препарати від благодійників (відео)

Білоцерківська районна рада продовжує підтримувати тісні стосунки з ініціативи Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» . Стосується вона поставок обладнання й устаткування з Європи. За підтримки Благодійного фонду вдалось завезти медикаментів для жителів району на, майже 6 мільйонів гривень, про що ми вже повідомляли раніше.

Сьогодні до нас знову завітав засновник і керівник Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко. Він доставив лікарських препаратів на суму понад мільйон гривень, адресованих для безоплатної видачі й лікування хворих Білоцерківського району. Така поставка стала можливою завдяки співпраці з Благодійним фондом депутатського корпусу Білоцерківської районної ради на чолі з головою Віталієм Гринчуком. Варто зазначити, що БФ «ФАРМВАРТА» за недовгий час діяльності розповсюдив благодійну допомогу по всій території України.

До речі, є серед доставлених у Білоцерківський район медикаментів провідних фармацевтичних європейських і світових виробників такі, вартість яких сягає кількасот гривень. Цього разу отримали чотири види ліків від тиску, антибіотик широкого спектру дії, гінекологічні препарати, спазмалітики, препарати для лікування порушення функцій шлунково-кишкового тракту, інвалідні візки, ходунки.

Голова ради Віталій Гринчук подякував благодійникам, зазначивши, що це ще один крок назустріч людям. Особисто подякував п. Денису за самовіддану благодійницьку місію. У відповідь Денис Шевченко наголосив, що готовий і далі співпрацювати та надавати допомогу в іще більших масштабах.

Belaya koliaski2

Головний лікар ЦРЛ Олександр Лопот дякував благодійникам за вагому допомогу та турботу та повідомив про те, що така велика кількість медикаментів буде зосереджена для безплатної видачі хворим не лише в центральній районній лікарні, але й доставлена до сільських ФАПів й амбулаторій по всьому району, така практика уже напрацьована.

На зустрічі були присутні заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, головний лікар Комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради «Білоцерківський районний центр первинної медико — санітарної допомоги» Іван Ровенко, директор Благодійного фонду Віталій Архіпов.

http://www.bcrada.gov.ua/

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.