• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Білоцерківська Центральна районна лікарня отримала медикаменти від благодійників (відео)

Білоцерківська Центральна районна лікарня отримала медикаменти від благодійників (відео)

Під час робочого візиту до Центральної районної лікарні голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та засновник фонду «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко передали партію медикаментів для медичних закладів району.

Переважна більшість препаратів – вітаміни, які особливо необхідні людям навесні. Депутат районної ради Олександр Грузинський зазначив, що в найближчий час ці ліки надійдуть в амбулаторії практики сімейної медицини та ФАПи, а вже перші вітаміни було передано у Василівський ФАП.

Також він наголосив, що медичні працівники працюють над підвищенням якості обслуговування населення району, зниженням показників захворюваності, поліпшенням матеріально-технічної бази медичних закладів району.

Загальна сума благодійної допомоги становить майже два мільйони гривень.
Слова вдячності висловив і голова районної ради Віталій Гринчук. За його словами, така підтримка покращує якість та тривалість життя жителів району, стимулює рухатися вперед.


«Ми налаштовані на співпрацю і висловлюємо готовність надавати посильну благодійну допомогу там, де це найбільш необхідно», – зауважив засновник фонду Денис Шевченко.

http://kor.gov.ua/node/14069

 

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.