• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Чергова допомога від "ФАРМВАРТИ" (відео)

Чергова допомога від "ФАРМВАРТИ" (відео)

Лише два місяці минуло від попереднього візиту в район нашого земляка, засновника благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Дениса Шевченка. Тоді він передав комплект лікарських препаратів на суму близько 75 тисяч гривень. І от новий «транш» від благодійника. Знову комплект ліків та вітамінів, цього разу серцево-судинного та «суглобового» спрямування, а також препарати для покращення пам’яті, уникнення інсультів у людей похилого віку, проти сезонної алергії отримали районні медзаклади.

-Я анонсував препарати цієї групи минулого разу, і дотримав свого слова, - прокоментував Денис Шевченко. – Зауважу, що цей візит в район не останній. Ми скоро знову з вами побачимося під час чергової передачі ліків вже іншої групи.

Також благодійник повідомив, що медпрепарати які нині передані в район вироблені у США, Італії та Німеччині. А їх загальна ринкова вартість перевищує 250 тисяч гривень.

Голова райдержадміністрації Віктор Коляда подякував Денису Шевченку за його діяльність та внесок у збереження здоров’я жителів Кагарличчини. До його вітань приєднався і головний лікар ЦРЛ Віктор Кулініченко та інші медпрацівники, присутні під час зустрічі.

http://kagavisti.com/index.php/novini-rajonu-2/3169-chergovij-transh-vid-farmvarti

 

Відео з 7:40

 

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.