Ліки від благодійників

У результаті проведених ряду зустрічей з громадами району, на яких піднімалося питання щодо забезпечення належним чином лікарських амбулаторій і ФАПів необхідними медичними препаратами, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук спільно зі своїм заступником Анатолієм Чичикало провели робочу зустріч у центральній районній лікарні із головним лікарем ЦРЛ Олександром Лопотом, головним лікарем Комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради "Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Іваном Ровенком, хірургом Олександром Грузинським.

Під час зустрічі директор благодійного Фонду "ФАРМВАРТА" Віталій Архіпов передав партію медикаментів на суму близько 900 тис.грн. для медичних закладів району. Спектр препаратів включає в себе лікарські засоби для лікування простудних захворювань, алергії, астми та серцево-судинні.

"На обліку у центральній районній лікарні перебуває 150 хворих на астму. В основному–це люди працездатного віку. Успіх у лікуванні залежить від фактору часу та якості надання медичної допомоги", зауважив головний лікар Олександр Лопот. Слова щирої вдячності за піклування і турботу про хворих виразили присутні лікарі.

«Благодійний Фонд "ФАРМВАРТА" дотримується прагнення до поліпшення здоров’я пацієнтів в усьому світі шляхом впровадження провідних інновацій у галузі медицини. Ми налаштовані на співпрацю і висловлюємо готовність надавати посильну благодійну допомогу там, де це найбільш необхідно», – зауважив директор Фонду Віталій Архіпов.

Віталій Юрійович насамперед подякував керівництво фірми за вже надану допомогу медичним закладами та зазначив, що в найближчий час Олександр Лопот та Іван Ровенко скоординують роботу так, щоб ліки надійшли швидше в амбулаторії практики сімейної медицини та ФАПи.
Першим отримав препарат хворий на астму Василь Кубенко, житель села Трушки.

«Щиро дякую за той крок, який ви робите, надаючи Білоцерківському району таку необхідну благодійну допомогу. Ми добре знаємо про успіхи вашого Фонду та його розвиток і запевняємо у нашій зацікавленості в подальшому співробітництві», – сказав Віталій Гринчук.

С.Бойко

http://www.grif.kiev.ua/articles/25071.html

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.