• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • І знову допомога від благодійників

І знову допомога від благодійників

З нагоди Всесвітнього дня медичної сестри, засновником і керівником Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Денисом Шевченком 12 травня 2016 року було надано допомогу у вигляді медикаментів КЗ «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги».
Лікарські засоби, призначені для безоплатного лікування хворих з числа малозабезпечених, інвалідів, воїнів АТО та їх сімей. Грошовий еквівалент наданих ліків – понад 400 тисяч гривень.

Спектр препаратів включає в себе засоби для профілактики та лікування простудних, нервових, шлунково-кишкових, кістково-м’язових, серцево-судинних захворювань, гіпертонії, алергії, протизаплідні препарати, а також нозальні препарати для дітей. Це медикаменти провідних європейських і світових фармацевтичних виробників. Вартість деяких сягає кількасот гривень.

Ганна Загорулько, голова районної державної адміністрації, висловлюючи слова подяки зазначила, що це ще один крок назустріч людям.
Денис Шевченко, у свою чергу відповів словами Євангелія, що «відкривають ті двері, в які стукають».

«Якість медичного обслуговування – це постійний процесвдосконалення та поліпшення. Медичні працівники працюють над його підвищенням, зниженням показників захворюваності, поліпшенням матеріально-технічної бази медичних закладів району. Кожна допомога є вчасною і дуже необхідною», - наголосила головний лікар КЗ «Каланчацький ЦПМСД» Корнієнко О.П.

http://rda-kalanchak.ks.ua/dopomoga_cpmsd.html

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.