• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Каневу надано допомогу ліками на суму близько 415 тис. гривень

Каневу надано допомогу ліками на суму близько 415 тис. гривень

Про це йшлося на зустрічі міського голови Ігоря Ренькаса з засновником благодійного фонду Фарм Варта Денисом Шевченком. За словами Дениса основним критерієм у відборі населено пункту, якому надаватимуться безкоштовно ліки є невисокий рівень заробітної плати з відповідним рівнем життя. Адже фонд веде свою діяльність на теренах всієї України і надавав багаторазову допомогу як ліками, так і медичним обладнанням, меблями містам України сумою більш ніж 30 мільйонів гривень.

Тож з ініціативи міської влади та за попередньою домовленістю, 27 травня, вперше допомогу ліками з відповідними сертифікатами якості отримав і Канів з метою подальшої передачі цих ліків мешканцям міста. Спектр дій більшості з них спрямований на покращення пам’яті, підтримки серцево-судинної системи, антигістамінної та спазмолітичної дії. Країнами-виробниками яких є Бельгія, Угорщина,США, Індія та Італія.

В подальшому фондом поставлені цілі систематично забезпечувати Канів високовартісними ліками, і вже незабаром надійдуть ліки німецького та французького виробника при захворюванні цукровим діабетом і для покращення зору.

Kanev2

Зі свого боку, Ігор Олександрович висловив подяку представникам "Фармварти" та запропонував Денису Шевченку стати його радником з метою подальшої і тіснішої співпраці на благо міста.

Вже незабаром канівці отримають безкоштовно ліки, вартість кожного становить не менше двохсот гривень.

Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської ради
Источник: http://www.kaniv.net/news.php?p=64518

 

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.