• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Гуманітарна допомога надійде в медзаклади Дніпра

Гуманітарна допомога надійде в медзаклади Дніпра

«Гедеон Ріхтер», «Юніфарм», «Люпин лімітед», «Мега Лайфсайенсіз» і «Вьорваг Фарма» - це п'ять міжнародних фармацевтичних компаній, які надали гуманітарну допомогу медичним закладам Дніпра. Більше 15 тис упаковок різнопрофільних ліків будуть доставленні до центрів первинної медико-санітарної допомоги та міських лікарень.

Загальна вартість медикаментів становить понад 3 млн грн. Завдяки домовленостям, укладеним міським головою Борисом Філатовим, гуманітарну допомогу від провідних міжнародних фармацевтичних компаній Дніпру передав Благодійний Фонд «Фармварта».

«Для міста та його мешканців це дуже важливо. У першу чергу ліки отримають пацієнти з алергологічними захворюваннями, хворі на цукровий діабет, літні люди з групи соціального ризику, інваліди, ветерани та диспансерні хворі», - зазначила заступник міського голови Світлана Єпіфанцева.

Міські амбулаторії отримають протиалергічні очні та назальні краплі, таблетки для лікування ускладнень та поліпшення обміну речовин у хворих на цукровий діабет, а також вітаміни для них. Також серед медикаментів – препарати для хворих на гіпертонічну хворобу, вітаміни групи Вітрум, антибіотики, контрацептивні препарати, протиспазматичні і протиалергічні пігулки.

Нагадаємо, що наприкінці квітня місто також отримало велику гуманітарну допомогу. Тоді на прохання міського голови Бориса Філатова міжнародна фармацевтична компанія «GedeonRichter».

Автор: Аврелія БЕНКЕТ

Джерело: http://dniprograd.org

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.