• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Центральна лікарня Кагарличчини отримала лікарські засоби від благодійників (відео)

Центральна лікарня Кагарличчини отримала лікарські засоби від благодійників (відео)

Днями під час чергового візиту на Кагарличчину, засновник благодійного фонду «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко передав для потреб хворих на цукровий діабет лікарські засоби від нейропатичного болю, цукрознижуючі препарати, вітаміни та антибіотики широкого спектру дії.

Зокрема, благодійник наголосив на тому, що медпрепарати, які він передав працівникам центральної районної лікарні, вироблені у США, Німеччині та відповідним чином сертифіковані. А їх загальна ринкова вартість перевищує 100 тисяч гривень.

Крім того, заступник головного лікаря ЦРЛ Василь Лакатош подякував Денису Шевченку за його діяльність та внесок у збереження здоров’я земляків та зазначив: «Ці ліки будуть видаватися хворим на діабет безкоштовно. Єдине, що їм необхідно, – це звернутися до центральної районної лікарні. Антибіотики видаватимуться пацієнтам стаціонарного відділення, а таблетовані медпрепарати – в поліклініці лікарем-ендокринологом».

Також Денис Шевченко пообіцяв невдовзі передати хворим, які лікуються в ЦРЛ, протизапальні та знеболюючі медпрепарати від ревматичних проявів і травм.

Джерело: http://www.kyiv-obl.gov.ua/news/article/tsentralna_likarnja_kagarlichchini_otrimala_likarski_zasobi_vid_blagodijnikiv_

Сюжет о передаче препаратов с 11:40

 

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.