• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Допомога від благодійного фонду «ФАРМВАРТА» (відео)

Допомога від благодійного фонду «ФАРМВАРТА» (відео)

2 серпня в обласному клінічному госпіталі для інвалідів Вітчизняної війни відбулося вручення благодійної допомоги від БФ «Фармварта». Передати лікарські препарати приїхав засновник благодійного фонду Денис Шевченко.

За словами Дениса Шевченка, з 1 липня стартували чотири благодійні акції, завдяки яким тисячі українців зможуть зміцнити своє здоров'я і навіть поборотися зі смертельно небезпечними хворобами та їх наслідками. Це – «Інсульт без наслідків», «Життя без болю», «Зима без хвороб», «Ваш зір – наше життя». Під час проведення таких акцій люди отримують препарати від діабету, для поліпшення зору, знеболюючі мазі для суглобів, дитячі краплі від нежитю, сиропи від кашлю, антибіотики. Сьогодні, крім обласного госпіталю, допомогу отримали і в центральних районних лікарнях Ромнів, Глухова та Кролевця, – зазначив засновник благодійного фонду.

Начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Сергій БУТЕНКО висловив щиру вдячність за надання цієї вкрай потрібної допомоги. За браком державних коштів маємо велику надію і на подальшу співпрацю, – сказав керівник медичної галузі Сумщини.

До слів вдячності долучилася і в.о. начальника обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни Тетяна Скоробагата. Вартість лікування сьогодні висока, на жаль, не всі люди можуть собі його дозволити. Тому віримо, що завдяки підтримці управління охорони здоров’я та співпраці з благодійними організаціями надання медичної допомоги покращиться, – констатувала Тетяна Скоробагата.

Джерело: http://uozsumy.com.ua/1054-dopomoga-vd-blagodynogo-fondu-farmvarta.html

 

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.