• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Благодійний фонд «Фармварта»: безкоштовні ліки для вишнівчан (відео)

Благодійний фонд «Фармварта»: безкоштовні ліки для вишнівчан (відео)

Вже не вперше БО «Благодійний фонд «Фармварта» привозить безкоштовні препарати міській лікарні. Під час всеукраїнської акції «Стоп діабет», відповідні ліки надавалися хворим на діабет другого ступеню. Цього разу на презентацію ліків приїхав засновник благодійного фонду Денис Шевченко. Його зустрічали секретар Вишневої міської ради, депутат Сергій Пишний та головний лікар Вишнівської міської лікарні Андрій Ціпкун.

– Зараз ми тісно співпрацюємо з 20 областями України, - розпочав свій виступ пан Денис. Перш за все, обираємо ті міста, де місцева влада йде на зустріч, проявляє ініціативу. Хоче, щоб люди отримували безкоштовні сучасні препарати. У нашому фонді є лише одна умова за якою ми працюємо – цільове використання наданих нами безкоштовних ліків, - зазначив засновник фонду. – Сьогодні наш фонд привіз препарати різного спрямування.
Пан Денис презентував сучасні ліки іноземних виробників. Це широкий спектр препаратів для пацієнтів з хворими суглобами, кишково-шлунковим трактом, неврологічними захворюваннями. Важливі протимікробні препарати, для відновлення пацієнтів хворих на інсульт та багато інших.

– Завдяки ініціативі Сергія Пишного, наш фонд співпрацює з вашим містом. Дуже дякую йому за це. Приємно працювати, коли бачиш зацікавлену владу й громаду, повірте, мені є з чим порівнювати. Я відвідав дуже багато міст, де нікому нічого непотрібно, бо ж не можна зробити, як говориться «відкат», - зазначив пан Денис.
В свою чергу, Сергій Пишний подякував фонду та особисто його засновнику за співпрацю. – Загальна вартість ліків становить близько 2,5 млн. грн. Всі ці препарати будуть передані у міську лікарню та у найкоротший термін надійдуть хворим. Сергій Васильович вручив подяку Денису Шевченку за надану благодійну допомогу. – Сподіваюся, що з такою підтримкою вишнівчани будуть максимально здоровими, - наголосив він.

– Стан нашої медицини сьогодні відомий всім, - розпочав свій виступ Андрій Ціпкун. Тому ліки нам дуже необхідні, тим паче такі дороговартісні. Не всі хворі можуть дозволити собі їх купити. Дуже вдячні фонду за надану благодійну допомогу, сподіваємося на постійну співпрацю.

Наостанок засновник «Фармварти» пан Денис запевнив, що Вишневе стане одним з пріоритетних населених пунктів для їхнього благодійного фонду. І всі акції, які вони проводитимуть надалі, однозначно не залишаться поза увагою вишнівчан.

Оксана Захаренко

Джерело: http://vyshneve-rada.gov.ua/component/content/article/298-nov/5385-farmvarta.html

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.