• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Лікарні надали безкоштовні ліки

Лікарні надали безкоштовні ліки

Минулої середи в нашому місті побував директор Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» (голова правління — Денис Шевченко) Віталій Архіпов, який у рамках запроваджених фондом акцій «Ваш зір — наше життя» та «Життя без болю» передав комунальному закладу «Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та Богуславській центральній районній лікарні безкоштовні медичні препарати — 9 найменувань на загальну суму 150 тисяч гривень (щоправда, термін придатності більшості з них — у межах поточного року).

Список даних препаратів був сформований (із того, що фонд мав на даний момент) на підставі заявок богуславських медиків. А знайшли благодійників та налагодили з ними зв’язок керівники району, які й познайомили фонд із нашими медиками — на зустрічі були присутні і голова РДА І. А. Старенька, і голова райради В. М. Замирайло зі своїм заступником А. Л. Резніченком. Директор фонду зауважив, що це — лише початок співпраці, і що ці препарати, які коштують недешево, особливо порадують хворих із числа пенсіонерів.

Фонд працює напряму із виробниками, в тому числі — й зарубіжними. Безкоштовні ліки, що надходять від них, застраховані від продажу через мережу аптек (мають серійний номер). Розповсюдження — лише через лікувальні медичні заклади та ті, що мають медичних працівників у своєму складі (Червоний Хрест) — препарати повинні призначатися лікарем. Співпрацює фонд і з організацією «Лікарі без кордонів», через яку здійснюється постачання необхідними лікарськими засобами наших бійців.

Благодійна допомога буде розподілена по ФАПах та амбулаторіях міста і району, а також, за потреби, в стаціонарних відділеннях ЦРЛ. Контролювати цей процес буде постійна комісія районної ради по контролю за цільовим використанням бюджетних коштів та проблемних питань медицини району.

Джерело: http://www.boguslavrada.gov.ua/novyny/blagodiynist

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.