• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Медзаклади Дніпра втретє за півроку отримують масштабну допомогу від світових фармацевтичних компаній

Медзаклади Дніпра втретє за півроку отримують масштабну допомогу від світових фармацевтичних компаній

Чотири провідні міжнародні фармацевтичні компанії зі США, Франції, Великобританії та Іспанії передали черговий гуманітарний вантаж медичним закладам Дніпра. Загальна вартість допомоги – близько 2 млн грн.

«Дуже добре, що ця допомога від європейських та американських виробників. І я впевнена, що вона надається далеко не востаннє», – зазначила під час передачі ліків 16 серпня виконувачка обов'язків заступника міського голови Яніка Мерило. Гуманітарний вантаж доправили «Еббот Лебораторіз», «Лаборатуар Теа», «Міллі Хелскер» та «Феррер Інтернешнл». Серед ліків – надважливі препарати для хворих на ішемічну хворобу серця, ноотропні засоби – препарати для стимуляції діяльності головного мозку, антибіотики, протиспазматичні пігулки, жарознижувальні препарати і засоби, що застосовуються при захворюваннях очей. Зазначимо, що це вже третя партія гуманітарної допомоги, яку завдяки міському голові Дніпра Борису Філатову отримують медичні центри міста.
У благодійному фонді «Фармварта», який сприяв доправленню гуманітарного вантажу до Дніпра, кажуть: готові й надалі співпрацювати з містом. Наразі гуманітарна допомога перебуває в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №3. Найближчим часом ліки передадуть в міські центри первинної медико-санітарної допомоги та лікарні. В першу чергу ліки отримають літні люди та діти з групи соціального ризику, а також інваліди, ветерани та диспансерні хворі.
Під час відвідин центру медико-санітарної допомоги та огляду його автоматизованих систем Яніка Мерило також розповіла, що незабаром в медицині Дніпра відбудуться масштабні перетворення. За її словами, першим кроком у реформуванні може стати запровадження електронної черги до лікаря. Відповідні розробки, ймовірно, представлять вже за кілька місяців.
«До лікарів можна буде записатися через Інтернет. Другий крок – електронна система лікарень. Щоб можна було бачити, які ліки є на складі і чого бракує», – сказала в.о. заступника мера. За її словами, ще один важливий елемент – об'єднання лікарських баз для спрощення процесу лікування пацієнтів.

Джерело: http://dniprorada.gov.ua/zavdjaki-borisu-filatovu-medzakladi-dnipra-vtret-za-pivroku-otrimujut-masshtabnu-dopomogu-vid-svitovih-farmacevtichnih-kompanij

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.