• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Медзаклади Дніпра отримали сучасні іспанські препарати вартістю майже 1 мільйон гривень

Медзаклади Дніпра отримали сучасні іспанські препарати вартістю майже 1 мільйон гривень

Медичним закладам міста передали майже 3 тис упаковок іспанського препарату «Сомазина 500» і «Сомазина 1000» для лікування неврологічних захворювань. Найближчими днями мешканці Дніпра отримають безкоштовні ліки, що сприяють відновленню після інсульту, інфаркту та черепно-мозкових травм. За останні півроку це вже четвертий гуманітарний вантаж, який за сприяння мера Бориса Філатова місто отримує від провідних фармацевтичних компаній світу.


«Вже стало хорошою традицією, що завдяки ініціативі мера Бориса Філатова наша медицина, наші медзаклади отримують ліки. Препарат «Сомазина» дуже затребуваний у нашому місті», – сказав в.о. заступника міського голови, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпра Андрій Бабський.
Як і в попередні рази, доправленню гуманітарного вантажу до Дніпра сприяв благодійний фонд «Фармварта». Медики кажуть: цей транш ліків зараз надзвичайно важливий, бо ж кількість хворих неврологічного профілю, на жаль, не зменшується. І лікарі, і самі пацієнти зауважують: препарат «Сомазина» ефективний і добре переноситься організмом хворого.
Нагадаємо, що всередині серпня чотири провідні міжнародні фармацевтичні компанії зі США, Франції, Великобританії та Іспанії передали медичним закладам Дніпра черговий гуманітарний вантаж загальною вартістю близько 2 млн грн. Зазначимо також, що з 1 вересня в Дніпрі проходить щорічна кампанія вільного вибору лікаря первинної ланки. Містяни можуть звернутися в амбулаторію загальної практики за місцем проживання або реєстрації, обрати свого сімейного лікаря та отримати консультації з питань здоров’я.

Джерело: http://dniprorada.gov.ua/zavdjaki-borisu-filatovu-medzakladi-dnipra-otrimali-suchasni-ispanski-preparati-vartistju-majzhe-1-miljon-griven

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.