• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • В Березанську міську лікарню надійшов черговий транш гуманітарної допомоги

В Березанську міську лікарню надійшов черговий транш гуманітарної допомоги

19 жовтня 2016 року в Березанську міську лікарню надійшов черговий транш гуманітарної допомоги від «Благодійного Фонду «ФАРМВАРТА» у вигляді наступних лікарських засобів:

1.Диклофенак гель (протизапальний засіб)

2.Ринолюкс (спрей назальний)

3.Дицетел (кишковий спазмолітик)

4.Гідрасек (протидіарейний засіб для немовлят з 2-х місяців)

5.Імунорікс ( препарат для підвищення імунітету) 6.Олікард ретард (серцевий засіб)

7.Ізоптин (серцевий засіб)

8.Клацид (антибіотик)

Вказані лікарські засоби за призначенням лікаря будуть видаватися хворим з 24.10.2016 року . Перевагу в першочерговому забезпеченні ліками мають соціально незахищені верстви населення, хворі з обмеженими можливостями, онкохворі, ветерани ВВв, учасники бойових дій, учасники АТО, пенсіонери та інші пільгові категорії населення. Надалі кожне отримання гуманітарної допомоги від благодійних організацій буде висвітлено в засобах масової інформації для подальшого безоплатного їх використання.

Адміністрація Березанської міської лікарні налаштована на подальшу співпрацю з благодійними організаціями, які надають непосильну гуманітарну допомогу жителям міста ,щиро вдячні за підтримку місцевої влади та розуміння громади.

При потребі у зазначених препаратах звертатися до лікуючого лікаря. Учасникам бойових дій, які брали участь в АТО на сході України звертатися безпосередньо до заступника головного лікаря Вусятицького Ю.Р. та/або до головної медичної сестри Куда Є.В.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.