• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Благодійний Фонд «ФАРМВАРТА» розпочав з Київщини акцію «Стоп діабет-2!» (+відео)

Благодійний Фонд «ФАРМВАРТА» розпочав з Київщини акцію «Стоп діабет-2!» (+відео)

Лише кілька місяців минуло після завершення благодійної акції «Стоп діабет!» по допомозі особам, які страждають від захворювання на цукровий діабет, як вона отримала продовження. Засновник БФ «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко в соціальних мережах анонсував про наміри продовжити полегшувати страждання десяткам тисяч українців: «Дякую німецьким партнерам з фармацевтичної компанії «Вьорваг Фарма». Після першої акції БФ «ФАРМВАРТА» отримав багаточисельні прохання продовжити передачу надзвичайно ефективних медичних препаратів німецького виробника. Завдяки нашому партнерству з фармацевтами, це стало реальністю!».

«ФАРМВАРТА» завжди виконувала свої програми і вже через кілька днів після анонсу перші населені пункти отримали ліки. В Білій Церкві препарати було передано в міську лікарню №1 і Білоцерківську центральну районну лікарню. Передача відбувалася в присутності представників засобів масової інформації, щоб громадськість змогла оперативно дізнатися про наявність ліків у ФАПах і лікарні.2017 03 21 bts 2

«БФ «ФАРМВАРТА» налагодив тісну співпрацю з Білоцерківщиною. Ви – одні з наших основних партнерів. Передача в минулому році ліків більш ніж на 10 мільйонів гривень є тому підтвердженням. Це сталося завдяки діяльності голови Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука, який сприяє фонду в тому, щоб мешканці Білоцерківщини змогли безоплатно отримати таку потрібну допомогу. Цукрознижуючий препарат «Метфогамма» – то справжня знахідка для діабетиків. «Тіогамма» допоможе при лікуванні полінейропатії, а тим, хто переніс інфаркт чи має дефіцит магнію в організмі, допоможе «Кормагнезін». Також «ФАРМВАРТА» подбала про пацієнтів стаціонарів, які не встають з ліжка. Крем «Ваксікум» допоможе при пролежнях. Його також можна застосовувати при забоях і розтягненнях», – сказав Денис Шевченко.

Голова Білоцерківської райради Віталій Гринчук та головний лікар Білоцерківської ЦРЛ Олександр Лопот подякували за тривалу й плідну співпрацю, зазначивши, що крім акції «Стоп діабет!» на Білоцерківщині досі згадують, як антибіотики, передані «ФАРМВАРТОЮ», рятували людям життя під час спалаху епідемії грипу й простудних захворювань.

Того ж дня партію ліків було передано в Білоцерківську міську лікарню №1, з якою також налагоджується партнерський зв’язок, для того щоб люди не потерпали від страшних хвороб.

Попереду у БФ «ФАРМВАРТА» поїздки з гуманітарною місією у 22 області України, під час яких гуманітарна допомога буде передана 122 лікарським закладам в 40 населених пунктах України. Благодійний Фонд «ФАРМВАРТА» залишається на сторожі здоров’я українців.

Джерело

 

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.