• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Акція «Стоп діабет-2» поширюється містами Київщини

Акція «Стоп діабет-2» поширюється містами Київщини

Особлива увага ініціатора цієї акції, Благодійного Фонду «ФАРМВАРТА», спрямована на районні центри, які розташовані безпосередньо навколо столиці України. «Для мешканців цих міст особливо актуальна проблема діабету, - розповів перед стартом «Стоп діабет-2» засновник БФ «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко.

– Неправильне харчування, нервове напруження, хронічна втома і нехтування симптомами діабету, можуть призвести до захворювання. А хвора людина не потрібна нікому, крім своїх рідних. Вона залишається з бідою фактично наодинці. Ми, разом з німецькою компанією «Вьорваг», передаємо ліки в районні медичні заклади, щоб полегшити стан здоров’я хворих».

20 березня передача гуманітарної медичної допомоги була проведена в Фастові, Василькові, Обухові. Передані препарати призначені для зниження цукру, лікування діабетичної полінейропатії. Також медичні заклади отримали засоби, які допоможуть хворим при інфаркті міокарда. В нагоді також стануть креми на рослинній основі, що мають знеболювальний та протизапальний процеси.

Препарати «Метфогама», «Тіогама», «Ваксікум», «Кормагнезин» мають строки придатності, які дійсні до кінця наступного року. Хоча представники БФ «ФАРМВАРТА» наполягають при передачі, щоб допомога до людей приходила якнайшвидше.

Лікарі районних центрів висловлюють сподівання, що співпраця з фондом буде продовжена, адже партії ліків на суму 30000-50000 гривень є суттєвою допомогою від благодійників. Представники БФ «ФАРМВАРТА» запевнили медичних працівників, що партнерство між фондом та медичними закладами буде продовжуватися. Збереження здоров’я українців – найвища ціль для «ФАРМВАРТИ».

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.