• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • В Канів повертається акція «Стоп діабет»

В Канів повертається акція «Стоп діабет»

«Стоп діабет» - акція по наданню безоплатних ліків для хворих на діабет 2-го ступеня вже друга за ліком. Благодійний Фонд «ФАРМВАРТА», який налагодив партнерські стосунки із духовною столицею України, регулярно допомагає наддніпрянському місту медичними препаратами різноманітного цільового призначення.

Лише минулого року «ФАРМВАРТА» передала ліків на суму понад 4 000 000 гривень, що стало суттєвою допомогою для територіальної громади.

Прикметно, що передача медичних препаратів відбувається в присутності не лише засобів масової інформації, а представників громадськості, а також медичних працівників. Лікар-ендокринолог Юрій Колінько, зі знанням справи, планує адресну роздачу: «Більшість наших пацієнтів не в змозі придбати якісні й вартісні ліки від страшної хвороби. Як спеціаліст, я вже розумію, кому надійде допомога в першу чергу. Надані ліки насправді одні з найкращих в Україні, бо якість продукту компанії «Вьорваг Фарма» не потребує підтверджень. «Метфогама», «Тіогама» давно зарекомендували себе з найкращого боку. Ефективність цих ліків підтверджена практикою».2017 03 21 kanev2

Міський голова Канева Ігор Ренькас задоволено відзначив, що приємно, коли благодійники прагнуть допомогти громадянам. Адже сьогодні малозабезпечені верстви населення, як ніколи, потребують підтримки.

«Крім цукрознижуючих препаратів, ми ще передаємо крем на натуральній основі «Ваксікум» і ампули «Кормагнезіну», який поліпшує стан здоров’я людей, які перенесли інфаркт міокарда. Добре, що в кабінеті присутня громадськість, яка на власні очі переконалася, що препарати передано і вони в найближчий час будуть доставлені тим, хто їх потребує. Ми можемо лише вітати таку співпрацю нашого фонду й міської влади», зазначив засновник Благодійного Фонду«ФАРМВАРТА» Денис Шевченко.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.