• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Богуславщина – територія «Стоп діабет!» (відео)

Богуславщина – територія «Стоп діабет!» (відео)

Чергову передачу ліків від Благодійного фонду «ФАРМВАРТА» було здійснено в місті Богуслав Київської області. Вона була проведена в присутності голови Богуславської РДА Ірини Старенької і заступника голови районної ради Анатолія Резніченка.

Від сьогодні богуславці матимуть змогу покращити своє здоров’я за допомоги медичних препаратів компанії «Вьорваг Фарма». «Метфогама», «Тіогама» - призначаються для пониження рівня цукру в організмі, «Кормагнезін» - допомагає справитися з інфарктом міокарда, а крем «Ваксікум» має протизапальну дію. Всі препарати передані Богуславському району в рамках акції «Стоп діабет-2».

2017 03 22 boguslav2«Ми бажаємо всім богуславцям ніколи не користуватися цими ліками, - пожартував засновник БФ «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко, а потім додав, – але якщо хвороба обмежує життєдіяльність людини, то «ФАРМВАРТА» готова прийти на допомогу. Наша акція охопить 22 області України, але в першу чергу ми дбаємо про невеликі міста, які і є справжньою опорою України. В планах фонду поглибити партнерство з Богуславською РДА і районною радою. Скоро район отримає препарати, які допоможуть боротися з онкозахворюваннями, а також «ФАРМВАРТА» подбає про майбутніх породіль. Українців має бути багато!»
Ліки, передані Благодійним фондом «ФАРМВАРТА», люди безкоштовно отримають за відповідним приписом лікаря. Препарати мають тривали терміни придатності, але пацієнти отримають їх без зволікань.

Ірина Старенька подякувала засновнику БФ «ФАРМВАРТА» Денису Шевченко за плідну співпрацю і висловила сподівання, що дружба між Богуславщиною і «ФАРМВАРТОЮ» буде міцнішати, а хвороби відступатимуть.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.