• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • «Фармварта» не забуває про Кагарличчину

«Фармварта» не забуває про Кагарличчину

Чергова благодійна допомога надійшла за сприяння засновника благодійного фонду «Фармварта» Дениса Шевченка до внутрішньолікарняної аптеки Кагарлицької ЦРЛ. Цього разу – це ліки виробництва компанії «Вьорвагфарма», ФРН, для хворих на діабет. Надаються вони в рамках акції «Стоп, діабет». Препарати під час першого етапу цієї акції було передано в червні минулого року. Тепер триває другий етап.

Як зазначив Денис Шевченко, цього разу для хворих Кагарличчини передано кілька різних препаратів німецького виробника. Це – метфогама, тіогама, сульфат магнію та кормагнезін, а також ваксикум. Термін придатності цих ліків – більше року.

Загалом вартість допомоги за ринковими цінами складає близько 80 тисяч гривень.

Допомогу від «Фармварти» отримують 127 лікувальних закладів України. Прозвучав знаковий приклад, що таку ж партію ліків, як і в Кагарлику, отримали й кілька обласних центрів.

Головний лікар ЦРЛ Віктор Кулініченко подякував Денису Шевченку за підтримку, за те, що не забувають про потреби медицини, зокрема й на Кагарличчині. Та висловив сподівання й на подальшу співпрацю в цій царині.

Також Денис Шевченко повідомив, що нині на розгляді в Мінсоцполітиці знаходяться препарати для вагітних жінок. Це Омега-Д3, і вони дуже сподіваються, що держава в особі цього міністерства дозволить передати їх перенатальним центрам.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.