• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • В лікарню Кролевця продовжує надходити багатомільйонна допомога від «ФАРМВАРТИ»

В лікарню Кролевця продовжує надходити багатомільйонна допомога від «ФАРМВАРТИ»

Медичні препарати «Сульбактомакс», «Лактовіт форте», «Ронем», «Орнітокс», «Потентокс», «Мілістан» було передано в якості гуманітарної допомоги Центральній районній лікарні Кролевця Благодійним фондом «ФАРМВАРТА» в рамках Всеукраїнської акції "Весна без хвороб". При передачі ліків був присутній міський голова Кролевця Олександр Бобровицький. Разом з очільником міста лікарі складали план безоплатного розповсюдження ліків серед населення міста, щоб допомога була надана, в першу чергу, малозахищеним верствам населення і надходила прозоро під невсипним оком громадськості.

Благодійна діяльність «ФАРМВАРТИ» в Кролевці є регулярною. Про це зазначив і засновник БФ «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко: «Фонд вкотре передав допомогу Кролевцю. Чому ми таку увагу приділяємо невеликому місту, хоча могли б спокійно працювати з обласними центрами? Бо бачимо реальні зміни на краще. За півтора роки Кролевець змінився і діяльність Олександра Бобровицького на посаді міського голови є гарантією того, що ліки будуть використовуватися за цільовим призначенням. БФ «ФАРМВАРТА» працює лише з прогресивними, проєвропейські налаштованими людьми».

Після процедури передачі ліків, представники БФ «ФАРМВАРТА» мали змогу ще раз переконатися в тому, що Кролевець не просто живе, але й розвивається. Хоча проблеми є. Так, в одному із мікрорайонів мешканці не мають змогу придбати медичні препарати недалеко від дому. Денис Шевченко пообіцяв сприяти відкриттю аптеки, щоб у разі необхідності не долати великі відстані в пошуках препаратів.

Зусилля, спрямовані БФ «ФАРМВАРТА» і міським головою О. Бобровицьким на забезпечення захисту здоров’я населення міста може бути прикладом тісної міжсекторальної співпраці для інших міст України.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.