• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Після «Зими без хвороб» Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» і весною бере під опіку Білоцерківщину (відео)

Після «Зими без хвороб» Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» і весною бере під опіку Білоцерківщину (відео)

«Поки держава розробляє програми по наданню безкоштовних ліків населенню, БФ «ФАРМВАРТА» робить це на практиці» - говорить засновник фонду Денис Шевченко, стоячи біля високого стосу коробок і термоконтейнерів з лікарськими препаратами.

Шевченко знає, що говорить і ці слова не розходяться з ділом. Лише Білоцерківщина отримала безоплатну, благодійну допомогу ліками від БФ «ФАРМВАРТА» на суму понад 30 000 000 гривень в цінах виробника. Один із ключових регіонів Київщини вже два роки тісно працює з провідним фондом в галузі охорони здоров’я. Присутні при передачі ліків голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, головний лікар Білоцерківської ЦРЛ Олександр Лопот і головний лікар КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Ровенко прямо на місці складали плани по розподілу препаратів на ФАПи району і їхнього використання в районній лікарні.

Розподіляти було що. Антибіотики широкого спектру дії, лактовіт, медикаменти, які допомагають при захворюваннях печінки та сироп від кашлю, на загальну суму близько 2 400 000 гривень. Єдиною умовою фонду є прозоре і безкоштовне виділення препаратів населенню. Приємним бонусом стало те, що разом з ліками було передано термоконтейнери для їхнього зберігання і транспортування й охолоджуючі елементи.

«Антибіотики, зокрема такі як сульбактомакс, взагалі вирішують питання життя і смерті. Життя населення України просто безцінне. Ми будемо і надалі допомагати Білоцерківщині долати наслідки хвороб, попереджати їх і забезпечувати препаратам провідних фармкомпаній для якісного лікування. БФ «ФАРМВАРТА» стоїть на варті здоров’я громадян в будь-яку пору року» - сказав Денис Шевченко.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.