• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Акція «Здоровий шлунок» досягла зони АТО

Акція «Здоровий шлунок» досягла зони АТО

Переможець національного конкурсу «Благодійна Україна-2016» в номінації «Благодійність в охороні здоров’я» Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» передав більше 2 000 упаковок пробіотика «Лактовіт форте» для потреб особового складу ЗСУ. Вони були доставлені координаторами волонтерської групи «ЧАС ЗМІН» Костянтином Климчуком та Тетяною Виговською безпосередньо в зону ведення бойових дій на Сході України в Донецькій і Луганській областях.

«Ми не вперше допомагаємо захисникам України, - сказав засновник БФ «ФАРМВАРТА» Денис Шевченко, - бо відчуваємо велику відповідальність за стан здоров’я солдатів і офіцерів. Ми вдячні їм за те, що сьогодні на переважній більшості території України люди не знають про розриви снарядів і мін, мародерство чужинців і декласованого люмпену. «Лактовіт форте» поновлює мікрофлору кишково-шлункового тракту, що є дуже корисним в умовах не самого здорового і регулярного харчування в бойових умовах. Також в нагоді бійцям стануть сиропи від кашлю «Мілістан» й антигрибковий крем «Фузікутан». Ми вивчатимемо потреби бойових частин в медикаментах і по можливості будемо реагувати, щоб їх не виникало. Ми маємо подбати про те, щоб солдати та офіцери повернулися в сім’ї з мінімумом захворювань».

Вищевказані медичні препарати були передані представникам медичної служби бойових підрозділів. Особовий склад, який був не задіяний для виконання бойових завдань, бойового чергування та господарських робіт, почав отримувати препарати після розвантаження, обліку та інструктажу про застосування. Решта упаковок буде доставлена безпосередньо на позиції.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.