• Пресс-рум
  • СМИ о нас
  • Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» передав Каневу чергову партію ліків

Благодійний фонд «ФАРМВАРТА» передав Каневу чергову партію ліків

У п’ятницю, 12 травня ц.р., відбулося чергове засідання комісії з питань взаємодії з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ФармВарта», у якому взяли участь головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник, головний лікар Канівського центру ПМСД Валентина Андрон, депутати Канівської міської ради Микола Козин і Галина Каретнікова, завідувач відділення соцдопомоги територіального центру Лідія Литвин та інші.

Привід – надходження від благодійного фонду чергової партії ліків для жителів міста.

Як повідомив виконуючий обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Володимир Святелик, цього разу «ФармВарта» передала Каневу препарати: «Лактовіт форте», сироп від кашлю «Мілістан» і порошки для приготування розчину для ін’єкцій «Ронем» і «Сульбактомакс». Загалом – медикаментів на суму близько 260 тисяч гривень.

В ході засідання комісія вирішила, що порошки для приготування розчину для ін’єкцій будуть передані Канівській центральній районній лікарні, а «Лактовіт форте» і сироп від кашлю «Мілістан» відпускатимуться жителям міста без рецептів через територіальний центр управління соцзахисту. Відпуск ліків розпочнеться з 19 травня ц.р.

Джерело

01004 г. Киев, Пушкинская 21, оф. 1-А
+38 (095) 204-01-04, +38 (067) 507-04-37
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Яндекс.Метрика
© 2015 Фармварта. Все права защищены.